Redakce

Pavlína Blahotová
Šéfredaktorka
Šéfredaktorku Pavlínu zná každý. V našem kolektivu je proslavena důsledným praktikováním Bismarckovy metody cukru a biče. Členům redakce dává rozličné přívlastky, a tak se v průběhu měsíce měníme z druhé rodiny (po uzávěrce) v bandu nezodpovědných lenochodů (před uzávěrkou). Pavlína má obrovský dar - dokáže každého nadchnout pro věc. A tak přežijeme i ty lenochody.
Email
Petr Šlejmar
Redaktor
Petr je náš redakční sexuální guru. Jeho bohaté zkušenosti, nasbírané v interiérech i exteriérech několika kontinentů, vyvrcholily dvěma fenomenálními počiny: zplozením dvojčat Magnuse a Maxe, familiárně nazývanými M&M's a vlastním sloupkem o sexu v našem časopise o bydlení. Jde to krásně dohromady. Prostě Carrie Bradshaw v obleku a oxfordkách! Ve volných chvílích mezi krmením, uspáváním a přebalováním pomáhá řídit časopisy.
Email
Šárka Drbohlavová
Redaktorka
Majitelka jedné želvy a zahradního jezírka s metrákem skřehotajících žab. Šárce se podařilo hacknout Matrix - má totiž dvojče Vandu, která nejenom že vypadá úplně stejně, ale navíc je také redaktorkou v časopise o bydlení. My ale víme, že naše Šárka je jedinečná!
Email
Rostislav Zeman
Reportér
Rosťa vládne excelentně písmem a slovem. Hlavně slovem. Když si s ním chcete popovídat, nesmíte prošvihnout krátkou pauzu, kdy se nadechuje. Je to kovaný novinář, který se pro žurnalistické řemeslo narodil a reportáž je jeho doménou. Na stránkách našich časopisů otevírá čtenářům nové světy.
Email
Saša Roztočilová
Obrazová redaktorka
V minulém životě musela být majitelkou malebné rodinné restaurace na jihu Francie. Její citronové medovníčky, kefírové lívanečky se žahourem a domácí paštičky vás donutí kleknout a vyznat jí lásku. Kromě našich hladových žaludků plní také stránky časopisů coby obrazová redaktorka.
Email

Grafika

Magdalena Podešvová
Výtvarná ředitelka
Naše výtvarná ředitelka Madlenka se vyznačuje spletitými kořínky, kterými pozvolna vrůstá do podlahy ve své kanceláři. Připravuje pro vás krásné stránky Krásného roku tak svědomitě, že jí jen málokdy vidíme jinde než v šeru grafického doupěte. Také neustále drží nějaké diety, což nepotřebuje, protože i se svým velkoplošným monitorem váží dohromady 50 kilo.
Email
Jan Hruška
Art direktor
je to jediný exemplář klidného art direktora na světě. V kritických chvílích uzávěrky Nových proměn bydlení, kdy ostatním praskají cévky v mozku, Honza se stoickým klidem řekne: “Možná bychom si měli trochu pospíšit.” Jsme rádi, že tak výjimečná osoba patří do našeho týmu a minimálně polovina z nás se snaží mu odevzdávat svou práci včas. Ta druhá si to odskáče, až to jednou praskne.
Email
David Eliášek
Davida si všichni předcházíme, protože jeho prací je retušovat naše fotky. Jistě chápete, že je plně vytížený! Když má náhodou volno, sbírá nevšední zážitky na cestách po světě. Naposledy si v Maroku stopl místního youtubera a byl dva dny hostem v jeho domě, což mu teď závidí všechny místní teenagerky.
Email
Petra Červenková
Grafička
Petra Červenková je u nás známá hlavně svou fatální nerozhodností. Nákup košíku jahod jí zabere půl hodiny, výběr šatů trvá i několik týdnů. My jí to ale odpouštíme, protože je skvělá grafička a také nás baví historkami o svém dvoukilovém morčeti Píšovi, který nosí postroj s vodítkem pro středně velká psí plemena.
Email

Produkce

Jan Vápeník
Naše Vápno je milé, hodné a přítulné. Ale zkuste si po sobě neumýt hrnek od kávy! To vám pak nasadí okovy a práská nad vámi bičem, dokud neumyjete nádobí po sobě i všech ostatních, neuklidíte redakci a neposekáte trávu na zahradě. Jeho pracovní náplní je telefonování, přesouvání věcí z místa na místo a sbírání pokut za nesprávné parkování.
Email
Pavlína Burešová
Asistentka redakce
Pája je dobrou duší celého vydavatelství. Nejen, že se stará o inzerci, ale dokáže zařídit všechno, na co si vzpomenete. Tak například: zasadí hroznové víno k jižní stěně redakční zahrady, dopraví do prvního patra balík dvakrát větší než ona sama a zajede pro vás na kraj světa, když píchnete. Bez ní bychom byli jen obyčejný časopis s limity!

Obchod

Robert Holý
Robert je srdcem a duší nespoutaný punker. Žije ale dvojí život! Tetování mu končí přesně u manžet košile, aby se mohl slušně obléknout a jít prodávat inzerci, neboť i fanouškové Sida Viciouse mají rodinu. Každopádně v obou svých rolích exceluje, a proto ho máme rádi.
Email

Vedení

Petr Altner
Výkonný ředitel
Jeho tajným snem je chovat v koutě naší zahrady včely, jezdit na výlety na motorce a žít se všemi v míru. Místo toho dělá coby výkonný ředitel všechnu nepopulární práci, drží nás pod kontrolou a dává naší skupince bohémů a kreativců řád.
Email